Köpek gezdirme hizmetleri; periyodik olmayan gezdirme, haftalık gezdirme ve aylık gezdirme tarifeleriyle yapılmakta olup, köpeğiniz evinizden ya da bulunduğu yerden alınıp gezdirme faaliyeti bitirildikten sonra alındığı adrese geri bırakılır. Sizlerin isteğine ve köpeğinizin ihtiyacına göre bu hizmet günde bir veya iki kez verilebilir.

Yoğun bir iş gününün ardından eve geldiğinizde köpeğinizle yeterince ilgilenemiyor, onu gezmeye çıkartmakta zorlanıyor ama onun bu ihtiyacını da gözardı etmek istemiyorsanız; köpeğinizle iyi bir iletişim kurabilen, zamanını özveriyle onu gezdirmeye adayabilecek, güvenebileceğiniz birine sadece kısa bir süreliğine emanet etmek isterseniz, bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmet, köpeğinizin tuvalet ihtiyacı ile fiziksel olarak enerjisini atmasına yardımcı olacak olan yürüme, koşma ve oyun oynama faaliyetlerini içermektedir. Aynı zamanda, talep edildiği takdirde, köpeğinizin bir takım davranışlarının pekiştirilmesine yönelik eğitim hizmetleri de verilmektedir.

Köpek gezdirme hizmetimiz ilk olarak; siz köpek sahipleri, gezdirecek olan çalışanımız ve eğitmenimizin biraraya gelmesi ile başlar. Eğitmenimiz, köpeğin genel davranış biçimlerini inceleyerek, nasıl bir gezdirme programı uygulanacağına karar verir ve gezdirme mekanı olarak en uygun yerin belirlenmesi gibi konularda yardımcı olur.

Ardından, gezdirme günleri ve saatleri ile köpeğin kimden teslim alınacağı belirlenir. Burada en dikkat çekici konu ise bir köpeği her seferinde aynı kişinin gezdirmesidir.

Unutmayalım ki; köpekler iletişime açık hayvanlardır, insanları tanımak ve onlara güvenmek isterler. Bir köpeğin kendisini güvende hissetmesi, daha sağlıklı olması ve dengeli davranışlar sergilemesi için bir ön koşuldur. Bu nedenle köpeğinizin her defasında aynı kişiyle iletişim halinde olması bizim için önemlidir. Bu sayede köpeğiniz kendisini güvende hissedecek ve gezdirme sırasında hiçbir yabancılık çekmeyecektir. Bununla beraber, dolaştırdığımız köpekleri çok iyi tanımamız bizim önceliklerimizden biridir. Bizi gördüklerinde sahiplerinin yanında oldukları kadar kendilerini güvende ve mutlu hissederler. Bu kısa süreli ayrılık, köpeğiniz ve sizin için bir sorun olmak yerine rahatlatıcı bir zaman dilimi haline gelir.

Kapınızı çalacak olan personelimiz, kuruluşumuzun logosunu taşıyan ilgili personelin ad-soyadı ile gerekli irtibat bilgilerinin yazılı olduğu bir yaka kartı taşıyacaktır. Ayrıca personelimiz, köpeğiniz alırken aldığı saat bilgisinin yazılacağı bir kartı kendisi imzalayarak size bırakacak, geri geldiğinde de teslim ettiği saati yazarak sizden teslim aldığınıza dair imza alarak kartı geri alacaktır.

Almış olduğunuz hizmetle ilgili şikayet ve önerilerinizi, web sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak ya da iletişim telefonlarımızı kullanarak bize iletebilirsiniz. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak amacında olan kuruluşumuz, sizlerden gelecek geri bildirimlerle kendisini iyileştirmekten büyük memnuniyet duyacaktır.