Günümüzde hayat koşuşturması o kadar yoğun ki, en değerli dostumuz olan köpeklerimize zaman ayıramıyoruz. Çoğumuz vakit darlığı yüzünden dostlarımızın egzersiz ihtiyaçlarını karşılayamıyoruz.

Örneğin; çok hastasınız ya da canınız dışarı çıkmak istemiyor ama biliyorsunuz ki köpeğinizin hem ruh hem de beden sağlığı için gezdirilmesi gerekiyor. İşte biz tam bu noktada devreye giriyoruz.

Deneyimli çalışanlarımız, köpeğinize zaman ayırmaya fırsatınızın olmadığı zamanlarda köpeğinizi kapınızdan alıyor ve gezdirdikten sonra size teslim ediyor. Böylece köpeğinizin en temel ihtiyacının sizin kısıtlarınız nedeniyle karşılanamama sorunu da giderilmiş oluyor.

Köpeğiniz, tuvalet ihtiyacı giderilmiş, aynı zamanda enerjisini de harcamış olarak evine geri geleceği için yeterince gezdirilememenin neden olduğu bir takım davranış bozukluklarından da (özellikle de agresif davranışlar) sıyrılarak, sizinle daha uyumlu bir ev hayatını paylaşabilir hale gelecektir. Ayrıca bu faaliyet köpeğinizin sosyalleşmesine de katkı sağlamaktadır.  Sonuç olarak, düzenli egzersiz yapmasına yardımcı olduğumuz köpeğiniz için daha sağlıklı bir geleceği hep birlikte garanti etmiş olacağız.